Salezjanie
87-100 Toruń
ul. Św. Jana Bosko 1
tel. 56 648 64 16

Podsumowanie etapu szkolnego konkursów kuratora


140 uczniów będzie reprezentować naszą szkołę w konkursach przedmiotowych Kuratora Oświaty, 109 uczniów ze szkoły podstawowej i 31 z gimnazjum.

Nauczyciele przygotowujący uczniów: p. Magdalena Lutowska 15 uczniów (12 Sp i 3 Gim), p. Aleksandra Karpińska 14 uczniów (Sp), p. Barbara Kowalska 14 ucziów (Sp), p. Aleksandra Szudy - Sojak 13 uczniów (9 Sp i 2 Gim), p. Grażyna Piskorska 11 uczniów (9 Sp i 2 Gim), p. Małgorzata Kiełbasa 11 uczniów (Sp), p. Marcin Lejman 11 uczniów (Sp), p. Mikołaj Dembek 10 uczniów (Sp), p. Agnieszka Paczkowska 7 uczniów (2Sp i 5 Gim), p. Andrzej Sobieszczyk 7 uczniów (5 Sp i 2 Gim), p. Maria Bigos 6 uczniów (Gim), p. Katarzyna Wawrzyniak 5 uczniów (2 Sp i 3 Gim), p. Agata Jędrzejewska 4 uczniów (Sp), p. Kacper Dembek 3 czniów (Gim), p. Arkadiusz Stern 3 uczniów (2 Sp i 1 Gim), p. Zbigniew Masłoń 2 uczniów (1 SP i 1 Gim), p. Maria Piwińska 2 uczniów (Gim).

Do etapu rejonowego w szkole podstawowej zakwalifikowali się:

Język polski: Lutowska Aleksandra kl. 6, Szkulmowska Łucja kl. 6, Borodo Emilia kl. 7, Lewczak Ada Michalina kl. 7, Troszczyńska Izabela kl. 7, Przybysz Julia Anna kl. 7, Osmański Krzysztof kl. 7, Gęsińska Weronika kl. 8, Grabowski Paweł kl. 8, Gryń Karolina Anna kl. 8, Hrynkiewicz Zofia kl. 8, Jędrzejewska Alicja kl. 8, Marcinkowska Marcelina kl. 8, Osmański Paweł kl. 8, Pietruszka Szymon kl. 8, Pik Dominika kl. 8, Skorwider Małgorzata kl. 8, Stępniewska Agata kl. 8, Szymańska Wiktoria kl. 8, Trzebuchowski Mikołaj kl. 8.
Język angielski: Heyka Antoni kl. 5, Grochowska Paulina kl. 6, Buszman Maja kl. 7, Janocha Antonina kl. 7, Kaszyńska Zuzanna kl.7, Kozłowski Wojciech kl.7, Lewczak Ada Michalina kl.7, Masztalerz Teresa kl.7, Kalinowska Aleksandra kl.7, Troszczyńska Izabela kl.7, Zgryziewicz Filip kl.7, Filipowicz Oliwier kl. 8, Gryń Karolina kl. 8, Hrynkiewicz Zofia kl. 8, Kaczmarek Martyna kl. 8, Kalemba Franciszek kl. 8, Karbowski Piotr kl. 8, Lewicka Kinga kl. 8, Marcinkowska Marcelina kl. 8, Osmański Paweł kl. 8, Piasecka Zofia kl. 8, Pietruszka Szymon kl. 8, Pik Dominika kl. 8, Stępniewska Agata kl. 8, Szymańska Wiktoria kl. 8.
Matematyka: Olejnik Kacper kl. 7, Olszewski Jędrzej kl. 7, Gwiździel Mateusz kl. 7, Adamczyk Amelia kl. 8, Araźny Grzegorz kl. 8, Del Mastro Francesco kl. 8, Filipowicz Oliwier kl. 8, Gryń Karolina kl. 8, Karbowski Piotr kl. 8, Malinowski Łukasz kl. 8, Marcinkowska Marcelina kl. 8, Moczyński Stanisław kl. 8, Osmański Paweł kl. 8, Pietruszka Szymon kl. 8, Pik Dominika kl. 8, Rauchfleisz Marek kl. 8, Seichter Bartosz kl. 8, Stępniewska Agata kl. 8, Szudy Krzysztof Piotr kl. 8, Szymańska Wiktoria kl. 8, Trzebuchowski Mikołaj kl. 8
Biologia: Gryń Karolina Anna kl. 8, Jędrzejewska Alicja kl. 8, Karbowski Piotr kl. 8, Lew Hanna kl. 8, Marcinkowska Marcelina kl. 8, Pik Dominika kl. 8, Rauchfleisz Marek kl. 8, Seichter Bartosz kl. 8, Skorwider Małgorzata kl. 8, Sobecki Mateusz kl. 8, Stępniewska Agata kl. 8, Szymańska Wiktoria kl. 8.
Chemia:Gryń Karolina kl. 8, Marcinkowska Marcelina kl. 8, Pik Dominika kl. 8, Rauchfleisz Marek kl. 8, Seichter Bartosz kl. 8, Sielatycki Wojciech kl. 8, Skorwider Małgorzata kl. 8, Stępniewska Agata kl. 8, Szymańska Wiktoria kl. 8, Trzebuchowski Mikołaj kl. 8.
Geografia: Araźny Grzegorz Michał kl. 8, Gryń Karolina Anna kl. 8, Jędrzejewska Alicja kl. 8, Karbowski Piotr Aaron kl. 8, Lew Hanna kl. 8, Marcinkowska Marcelina kl. 8, Pik Dominika kl. 8, Rauchfleisz Marek kl. 8, Trzebuchowski Mikołaj kl. 8.
Fizyka: Karbowski Piotr Aaron kl. 8, Pik Dominika kl. 8, Rauchfleisz Marek kl. 8.
Historia: Araźny Grzegorz Michał kl. 8, Grabowski Paweł Bartosz kl. 8, Naworski Paweł Maciej kl. 8, Rauchfleisz Marek kl. 8, Trzebuchowski Mikołaj kl. 8.
Język hiszpański: Olejnik Marcelina kl. 6, Pik Dominika kl. 8.
Język niemiecki: Hrynkiewicz Zofia kl. 8, Karbowski Piotr kl. 8.

Do etapu rejonowego w gimnazjum zakwalifikowali się:
Chemia: Kłosowska Lidia Kl. 3, Krajewski Michał Kl. 3, Owczarek Sebastian Kl. 3, Radkiewicz Antoni Kl. 3, Szalaty Maciej Kl. 3, Ulman Karolina Kl. 3.
Język polski: Konopacki Miłosz kl. 3, Raginia Zofia Aleksandra kl. 3, Redman Julia kl. 3, Rozynkowska Agata kl. 3, Ulman Karolina kl. 3.
Język angielski: Kaszyński Wiktor kl. 3, Michalska Matylda kl. 3, Szalaty Maciej kl. 3 Tyl Marcin kl. 3.
Biologia: Kłosowska Lidia kl. 3, Moroz Agata kl. 3, Raginia Zofia kl. 3.
Matematyka: Kaszyński Wiktor kl. 3, Kłosowska Lidia kl. 3, Szalaty Maciej kl. 3.
Język hiszpański: Lenkiewicz Laura kl. 3, Komorowska Nina kl. 3, Kłosowska Lidia kl. 3.
Historia: Krajewski Michał kl. 3, Marchlewska Agata kl. 3.
Geografia: Radkiewicz Antoni kl. 3, Wajkert Mikołaj kl. 3.
Fizyka: Radkiewicz Antoni kl. 3.
Język niemiecki: Konopacki Miłosz kl. 3.
Informatyka: Grabowski Adam kl.3, Głowacki Maciej kl. 3.